Penetron Admiks – hidroizoliacinis priedas į betono mišinį.

Penetron Admiks – skirtas sumažinti vandens pralaidumo ir padidinti atsparumo šalčiui savybes.

Pavadinimas
Penetron Admiks – skirtas sumažinti vandens pralaidumo ir padidinti atsparumo šalčiui savybes.
Gamintojas
Penetron
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas

Penetron Admiks - hidroizoliacinis priedas į betono mišinį, skirtas pagerinti betono atsparumo, sumažinti vandens pralaidumo ir padidinti atsparumo šalčiui savybes.

 

Techninė specifikacija

Aprašymas. Sausas mišinys, sudarytas iš specialaus cemento ir patentuotų cheminių komponentų.

Paskirtis. Surenkamų ir monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų ir gaminių hidroizoliacija per visą storį betonavimo/ gamybos metu.

Ypatumai. Hidroizoliacinio priedo „Penetron Admiks" panaudojimas (kaip pirminės betono apsaugos priemonės) pašalina poreikį papildomai hidroizoliuoti konstrukcijas/gaminius  jiems sutvirtėjus. Medžiaga dedama į betono mišinį jo paruošimo metu. Medžiagos  „Penetron Admiks" panaudojimas pašalina vandens prasiskverbimo per betono struktūrą galimybę, esant atviroms betono poroms ir įtrūkimams iki 0,4mm. Priedo „Penetron Admiks" panaudojimas sumažina laidumą vandeniui, pagerina atsparumo šalčiui ir betono atsparumo savybes, suteikia atsparumą sulfatų poveikiui. Medžiagos „Penetron Admiks" apsaugo betoną nuo agresyvių aplinkų poveikio: rūgščių, šarmų, kanalizuojamų ir gruntinių vandenų, jūros vandens.  Betonas su „Penetron Admiks" priedu įgyja atsparumą karbonatų, chloridų, sulfatų, nitratų ir t.t. (Priedas 2), o taip pat bakterijų, grybelių, dumblių ir jūros organizmų poveikiui.

Pastabos. "Penetron Admiks" derinamas su kitais priedais, paprastai naudojamais betonavimo metu (plastifikuojančiais, prieš šaltį ir t.t.).

 Paruošimas ir darba (rusų kalba).

(video).

Techninis reglamentas (pdf faile).
Admiks aprašymas (pdf faile).

Tipiniai taškai (pdf faile).