Namu Statyba

Namu-statybos

Parengti statybvietėje ir pilkite pamatus
Statybos įgulos lygiai svetainės
Iškelia iki mediniai blankai laikinas pamatas
Dažnai statybvietėje ir pamatų darbą atlieka tos pačios įgulos, tačiau tai gali būti ne su mišku partijos atveju. Naudojant ekskavatoriniai ir buldozeris, įgula išvalo iš akmenų, nuolaužų ir medžių vietoje ir, jei taikoma, septikas sistema. Įgulos lygiai svetainę, kelia iki medinių formų tarnauti kaip šabloną pamatai ir kasinėjimai skyles ir tranšėjos. Pėdos (konstrukcijos, kur namas sąsajas su žeme, kuri palaiko jį) yra sumontuoti. Jei jūsų namuose ketina turėti gerai, jis bus iškasti šiuo metu.

Jei namuose yra pilnas rūsys, skylė yra iškasta, kojų formuojasi ir pilamas, ir pamatų sienelių susidaro ir pilamas. Jei tai plokštė-on-Grade, pėdos yra iškasti, suformuotas ir pilamas; plotas tarp jų yra išlyginamas ir montuojamas su naudingumo įvažiavimų ir plokštė yra pilamas.

Kai betono pilamas į skyles ir tranšėjos, ji turės laiko išgydyti. Šiuo laikotarpiu statybos aikštelėje nebus jokios veiklos.

Po betono išgydyti, įgula taiko hidroizoliacijos membrana pamatų sienelių; įdiegia kanalizaciją, kanalizacijos ir vandens čiaupus ir bet vandentiekio, kad reikia eiti į pirmame aukšte plokščių ar rūsio grindų; ir užpildai iškastos purvo į skylę aplink pamatų sienos.

Inspektavimas #1
Kai kietėjimo procesas baigtas, miesto inspektorius apsilanko svetainėje, įsitikinkite, kad pamatai komponentai yra iki kodo ir įdiegta tinkamai. Šis patikrinimas gali būti pakartotas priklausomai nuo pamatų (plokščių, nuskaityti erdvę arba rūsyje) tipo. Jūsų statybininkas bus tada pašalinti formas ir pradėti koordinuoti žingsnis Nr 2, kadravimo etapas.

Užbaigti šiurkščiai kadravimo
Grindų sistema, sienos, stogų sistemos yra baigtos
Apvalkalų kreipėsi į išorės sienos, padengtas apsauginis wrap
Grindų sistemos, sienų ir stogo sistemos yra baigtos (bendrai vadinamos korpuso ar skeletas namo). Fanera arba orientuota kryptis lenta (OSB) apvalkalų yra taikomas išorinių sienų ir stogo ir langų ir lauko durys yra sumontuotos. Apvalkalų tada padengtas apsauginis barjeras žinomas kaip namas. Jis apsaugo skysto vandenu nuo infiltruojančios struktūrą, o leidžiant vandens garų pabėgti. Tai sumažina pelėsių ir medienos puvinio tikimybę.

Pabaige Pamatus, Kas toliau?

Užbaigti grubus vandentiekio
Tada Idiegiama
Vamzdžiai ir laidai
Kanalizacijos linijos ir angos
Vandens tiekimo linijos
Vonios, dušo įrenginiai
Ductwork už ŠVOK sistema
ŠVOK ventiliacijos vamzdžiai
Kai apvalkalas yra baigtas, dailydanga ir stogų gali būti įdiegta. Tuo pačiu metu elektros ir vandentiekio rangovai pradeda veikti vamzdžius ir laidus per vidines sienas, lubas ir grindis. Kanalizacijos linijos ir angos, taip pat vandens tiekimo linijos kiekvienam rungtynių, yra sumontuoti. Vonios ir vientisas dušas/vonia vienetai yra įdiegtos šiuo metu, nes yra daugiau vietos manevruoti didelius, sunkius daiktus.

Vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistema, ir galbūt krosnis. ŠVOK ventiliacijos vamzdžiai yra sumontuoti per stogą ir izoliacija yra sumontuota grindų, sienų ir lubų.

Po stogų tęsiasi, namas yra laikomas “džiovinti.” Elektrikas tada įdiegia talpyklas, kištukinių lizdų, žiburiai ir jungikliai ir veikia laidus nuo pertraukiklio skydelio į kiekvieną indą. Laidų telefonai, kabelinė televizija ir muzikos sistemos yra įtrauktas į šį darbą.

Atkreipkite dėmesį, kad HVAC kanalai ir vandentiekio paprastai yra sumontuoti prieš laidų, nes ji yra lengviau paleisti laidus aplink vamzdžius ir ortakius, nei atvirkščiai.

Inspektavimai #2, #3, #4
Tikrinamos negrubios kadravimo, vandentiekio ir elektrinės bei mechaninės sistemos, kad būtų laikomasi statybos kodeksų. Greičiausiai tai bus trys skirtingi patikrinimai. Bent jau, kadravimo patikrinimas bus atliekami atskirai nuo elektrinių/mechaninių patikrinimų.

Šiame etape, gipso (taip pat žinomas kaip gipso kartono, sieninių ar gipso kartono) yra pristatomi į statybvietėje.

Įdiekite izoliacija
Dažniausiai pasitaikę izoliacijos tipai naujuose namuose
Stiklo
Celiuliozės
Putų mineralinė vata
Betono blokai
Izoliacinės betono formos
Purškimo putos
Struktūrinės izoliacinės plokštės
Putų lenta arba su Briu
Izoliacija vaidina svarbų vaidmenį kuriant patogesnį, nuoseklesnę patalpų klimatą, tuo pačiu žymiai pagerinant namų energijos efektyvumą. Vienas iš svarbiausių savybių izoliacija yra jos šiluminis našumas arba R-vertė, kuri rodo, kaip gerai medžiaga priešys šilumos perdavimą. Dauguma namų yra izoliuoti visų išorinių sienų, taip pat palėpėje ir bet grindys, kurie yra virš nebaigta rūsiuose arba nuskaityti erdves.

Labiausiai paplitusių tipų izoliacija naudojama naujuose namuose yra stiklo pluošto, celiuliozės ir putų. Priklausomai nuo regiono ir klimato, jūsų statybininkas taip pat gali naudoti mineraline vata (kitaip žinomas kaip akmens vata arba šlako vilna); betono blokeliai; putų lentos arba standžios putos; izoliacinių betono formų (TFS); purškiamas putos; struktūrinių izoliuotųjų plokščių (SSMS).

Antklodė izoliacija, kuri ateina į Batts ar ritinėliai, yra būdinga naujų namų statyba. Taigi yra palaidi-užpildyti ir prapūsti-in izoliacija, kuri yra pagaminta iš stiklo pluošto, celiuliozės arba mineralinės vatos dalelės. Kitas izoliacijos variantas, skystas putos, gali būti purškiamas, putų-in-Place, švirkščiamas arba pilamas. Nors tai kainuoja daugiau nei tradiciniai “batt izoliacija, skysto putos yra dvigubai R-vertė colyje ir gali užpildyti mažiausias ertmes, sukurti veiksmingą oro barjerą.

Langai su stiklo ir mineralinės vatos putomis ir ritinėliai paprastai montuojami šoninėse sienose, palėpės, grindys, nuskaitymo erdves, katedra lubos ir rūsiuose. Gamintojai dažnai prideda atsuktos, pvz., kraftpopieris arba folijos kraftpopieris veikti kaip garų barjeras ir/arba oro barjeras. Tose srityse, kur izoliacija bus paliktas veikiami, pavyzdžiui, rūsio sienos, kad Batts kartais turi specialų liepsnos atsparus susiduria.

Paskutiniai Apsižiurėjimai

Užbaigti gipso ir vidaus įranga, pradėti eksterjero apdailai
Gipskartonio yra bendra ir šeiminė
Tekstūravimas baigtas
Pirminis dažų sluoksnis yra taikomas
Išorinis apdailai (Mūrinis, tinkas, akmuo) yra įdiegta
Gipskartonio yra pakabintas ir šeiminė, todėl tarp plokščių siūlės nėra matomas, ir gipso tekstūros (jei taikoma) yra užbaigtas. Gruntas kailis dažų taip pat taikomas po apkasimas yra baigtas. Rangovai pradėti diegti eksterjero apdailai, pavyzdžiui, plytų, tinkas, akmens ir atšakavimo.

Apdaila vidaus apdaila, įdiegti eksterjero takai ir Driveway
Durys, palangės, dekoratyviniai apdaila įrengti
Spintos, praustuvams, židinys mantles įdiegta
Galutinis dažų sluoksnis
Vidaus durys, grindjuoste, durų korpusai, palangės, bagetai, laiptų statramstytuvai ir kiti dekoratyviniai apdaila yra įrengti, kartu su spintomis, praustuvams ir židinio manteliai. Sienos gauti apdaila kailis dažų ir tapetais, jei taikoma.

Paprastai šiame etape susidaro išoriniai važiuojamosios dalies, pėsčiųjų takai ir terasos. Daugelis statybininkai nori palaukti iki projekto pabaigos iki pilant Įvažiavimas nes sunkiųjų įranga (pavyzdžiui, gipso pristatymo sunkvežimis) gali sugadinti betono. Tačiau kai kurie statybininkai pour Driveway, kai tik pamatai yra užbaigtas taip, kad kai namų aplankyti statybvietėje, jie negali gauti savo batus purvinas.

Įdiekite kietus paviršiaus grindys, stalviršiai; Užbaigti eksterjero klasifikavimas
Keraminės plytelės, vinilo ir medinių grindų yra sumontuoti taip pat countertops. Eksterjero apdaila klasifikacija yra baigta, siekiant užtikrinti tinkamą drenažas nuo namų ir pasirengti kraštovaizdžio kiemas.

Apdaila Mechaninė trims; Įdiekite vonios šviestuvai
Sumontuoti šviestuvai, kištukinių lizdų ir jungikliai ir elektros skydelis yra užbaigtas. ŠVOK įranga yra įdiegta ir registrai užpildyti. Pastatykite kriaukles, tualetus ir maišytuvus.

Instaliuoti veidrodžiai, Dušo durys; Apdaila grindys, eksterjero kraštovaizdžio
Veidrodžiai, Dušo durys ir kiliminė danga yra sumontuoti ir galutinis valymas vyksta. Medžiai, krūmai ir žolė sodinami ir kitų eksterjero kraštovaizdžio baigtas.

Inspektavimas #5
Pastato kodo pareigūnas baigia baigiamąjį patikrinimą ir išduoda keleivių vietų skaičiaus pažymėjimą. Jei per šį patikrinimą randama kokių nors defektų, gali būti numatyta atlikti tolesnius patikrinimus, siekiant užtikrinti, kad jie buvo pataisyti.

Galutinė Vaikščiokite
Tai kur jūs vietoje elementus, kuriuos reikia pataisyti arba pakoreguoti!

Jūsų statybininkas padės jums jūsų naujuose namuose supažindinti jus su jo funkcijomis ir įvairių sistemų ir komponentų veikimu ir paaiškinti savo atsakomybę už techninę priežiūrą ir išlaikymą, taip pat garantijos aprėptį ir procedūras. Tai dažnai vadinama iš anksto atsiskaitymų pėsčiomis. Tai taip pat galimybė pastebėti elementus, kuriuos reikia pataisyti arba pakoreguoti, todėl būkite dėmesingi ir pastabūs. Išnagrinėti stalviršiai, armatūra, grindys ir sienos už galimą žalą paviršių. Kartais ginčai kyla dėl to, kad namą atranda a skaptavimas į stalviršiai po perkelti-in ir nėra jokio būdo įrodyti, ar jis sukėlė statybininkas įgulos ar namą Pretendentai.

Po visu statybu pagalvokite ir apie Namo Pridavima