10 Geriausiu Būdu Pakelti Jūsų Būsto Vertę

Čia yra 10 geriausių būdų padidinti savo namų vertę. Viskas nuo pridedant kambarį, gauti geresnį nekilnojamojo turto agentas.

Aktyvūs investuotojai iš tikrųjų eiti į priekį ir jie bando ir padidinti savo namų ar jų investicinio turto vertės virš ir už ką rinka daro. Taigi, o ne tik perkant turtą ir tikimės, kad jis pakyla vertės laikui bėgant, jūs galite padaryti ką savo turtą padidinti savo vertę ir tai, ką mes kalbame apie šiandien.

Dabar aš pavadino šį “Top 10 būdų, kaip padidinti jūsų namų vertę”, tačiau tai gali kreiptis į investicines savybes, taip pat ir tai ne taip, kaip jums reikia padaryti numeris 1 tada padaryti numeris 2. Jums reikia įvertinti, kuris iš jų yra geriausias savo situaciją, nes, atsižvelgiant į jūsų turtą, atsižvelgiant į jūsų padėtį, atsižvelgiant į jūsų strategiją, vienas gal geriau už jus, nei kitos.Turi pažvelgti į šiuos ir, tikiuosi, tai duos jums keletą idėjų.

Vienas iš geriausių būdų padidinti jūsų namų vertė yra iš tikrųjų pridėti kambarį, kad namuose. Dabar, kad būtų galima pridėti kambarį per esamą struktūrą tik keičiant išdėstymą arba ji gali būti pridedant kambarį daro kai pratęsimo į nekilnojamąjį turtą rūšiuoti. Pridėti kambarį gali būti puikus būdas pridėtinę vertę į nekilnojamąjį turtą. Jei galite imtis 2 miegamųjų namas ir padaryti jį 3 miegamųjų namas, tai greičiausiai ketina kreiptis į platesnį rinkinį rinkoje ir žmonės bus pasirengę mokėti daugiau už 3 miegamųjų namą, nei 2 miegamųjų namas. Tas pats, jei jūs einate nuo 3 iki 4 miegamieji. Dabar tai gali pasikeisti priklausomai nuo jūsų vietovės.

Nesvarbu, ar jūs iš tikrųjų norite pridėti miegamąjį. Žinoma, jei jūs turite 5 miegamųjų namą ir jūs pridedate 6-miegamasis, kad iš tikrųjų galėtų ne pridėti tiek vertės, kaip jūs manote, nes ten yra mažiau žmonių, kurie norėtų 6 miegamųjų namas, palyginti su 5 miegamųjų namas daug sričių. Taigi jums reikia įvertinti savo rinką ir mes kalbame per tai, bet suprasti, ką rinka nori ir suteikti jiems tai, ko jie nori, yra tikrai svarbu, kai kalbama apie didinant savo namų vertę. Taigi, pirmas dalykas yra pridėti kambarį. Jei galite tai padaryti per esamą grindų planą, esamą struktūrą, tai yra puiku. Jei ne, tada ieškoti potencialiai daro pratęsimo pridėti kambarį.

Kas labiau patinka žmonėm

Svarbu kad būtų virtuvės renovacija. Sakoma, kad virtuvė yra namų širdis. Vienas iš svarbiausių vietų jums įdėti į šou tiems, kurie nori pirkti ar išsinuomoti savo turtą. Jei turite gražią virtuvę, tai gali padidinti jūsų namų vertę. Jei turite tikrai blogą virtuvę, kuri gali sumažinti jūsų namų vertę. Taigi virtuvė yra labai svarbi vieta, ir jei jūs turite prastos virtuvės, tai yra kažkas, aš tikrai pažvelgti.

Tai yra vonios renovacija. Iš to, ką aš girdėjau, tai paprastai yra brangesni ir gali pristatyti mažiau investicijų grąža nei virtuvės renovacija, nebent esate labai protingas su juo. Taigi, būkite atsargūs čia, bet geras vonios renovacija gali padaryti didžiulį skirtumą nuosavybė.

Man buvo tiek daug savybių, ir jie gavo šių senų, rožinė vonios ir Let ‘ s face it; šios dienos ir amžiaus, kurie nori gyventi rožinė vonios kambarys? Tai galima lengvai nustatyti nedidelių renovacija. Gauti kai plytelių dažų, dažų per tuos rožinės plytelės arba pakeisti tuo pačiu metu šurmulio. Galite padaryti nepilnametis vonios renovacija atnaujinti arba galite eiti į priekį ir išleisti šiek tiek daugiau pinigų ir padaryti didesnį vonios renovacija, jei manote, kad ji turi ir jūs ketinate gauti investicijų grąža.

Su visais šių dalykų rūšių, pasitarkite su savo vietos nekilnojamojo turto agentų, pabandykite gauti idėja, “gerai, jei aš tai, kokios vertės bus padidinti savo turtą?” They ‘ re gonna turi akis į rinką. Ką jis ketina padidinti vertę. Ir taip pat, pažvelgti į palyginamus pardavimus. Pažiūrėkite panašias apgyvendinimo įstaigas savo vietovėje. Ar jie gražūs vonios kambariai, ar ne? Nes jie žmonės jums bus konkuruoti su kai kalbama apie parduoti savo turtą.

Iš viršaus 10 būdų, kaip padidinti jūsų namų vertė yra švieži dažų/kilimas. Tai nuostabi, ką šviežia dažų ir šviežių kilimas gali padaryti į namą. Ypač, jei jūs turite namą, kur spalvos nėra neutralios. Pavyzdžiui, jei turite rožinė kambarys ar turite ryškiai mėlyną kilimą ar turite dalykų, kurie tiesiog ketina pasukti žmones toli.

Gyventojų dauguma negali pažvelgti į savo namus ir įsivaizduoti, kaip gražiai ji gali būti, jei jūs įtraukėte grindinės plokštės arba plytelės ar tiesiog turėjo neutralią kilimo. Arba kas tai būtų, pavyzdžiui, jei jums paėmė, kad tamsiai raudonos spalvos funkcija sienos, kad niekas iš tikrųjų nori, tai būtų malonu? Jie tiesiog pamatyti, kas tai yra.

Kitas budas būtų potencialiai padaryti pratęsti turto. Gal įdėti langelį ant nugaros kaip kalbama apie renovacija. Kur galite sukurti, kad atviro plano gyvenimo patirtį. Jūs galite pridėti prie grindų dangos iš namų. Kas yra žodis, kurio ieškau? Kvadratinių meterage namo. Taigi pažvelgti potencialiai pridedant plėtinį į nuosavybę, jei jums reikia sukurti papildomą erdvę nuosavybė.

Tai lauko pramogų ar kraštovaizdžio. Priklausomai nuo jūsų vietovėje, pridedant denio gali pridėti vertę arba tiesiog pagerinti kraštovaizdžio srityje. Gal jums reikia šiek tiek naujų žolės. Gal ne iš namų priekyje, jums reikia padaryti kai kraštovaizdžio taip, kad gatvės apeliacinį skundą ten. Taigi, tikrai apsvarstyti potencialiai išleidimą į lauko pramogų srityje, priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, arba pridedant kai kurių kraštovaizdžio.

Kitas budas būtų poskyris. Tai yra, kai jūs vartojate vieną bloką žemės, jūs einate per Tarybą, gausite ją padalinta į 2 atskirus pavadinimus, todėl 2 blokai žemės. Tai gali turėti pridėtinę vertę visai. Dabar, poskyris nėra pigus daugumoje sričių. Ji ketina jums kainuoti tūkstančius, dešimtys tūkstančių dolerių. Taigi, jūs turite įsitikinti, kad kai jūs jį padalyti, tai bus verta daugiau po to, kai padalinys, nei iki poskyris. Taigi prieš jus į priekį ir tai padaryti, žinoma, įsitikinkite, kad jūs ieškote tuo.

Veliau suteikti rinkai, ko jie nori. Vėlgi, tai grįžta prie vertinimo srityje, kad esate. Ko nori rinka? Jei jie nori 3 miegamųjų namų ar 4 miegamųjų namų, kaip jūs galite duoti jiems, kad? Jūs galite imtis dideli kambarį, kad jūs turite pridėti vonios kambarys, kuris ketina pridėti savo turtą pageidautina? Pasikalbėkite su nekilnojamojo turto agentų srityje.

Pažvelkite į ploto demografija ir pritaikyti savo turtą į sritį, kurią įsigijote. Vėlgi, ieško panašių pardavimų ar pažvelgti, kas į rinką ir kiek jie parduoda. Pažvelkite į savybes, kurios yra panašios į jūsų ir tada pažvelgti į savybes, kurios kainos šiek tiek didesnis nei jūsų. Koks skirtumas tarp kiekvienos iš šių savybių, kurios gali pagerinti jūsų namų vertę?

Ar spalva turi Ęsme?

Svarbu yra gauti geresnes nuotraukas. Jei parduodate savo turtą, dauguma žmonių, kurie ketina pažvelgti į savo turtą bus pažvelgti į jį pirmą kartą internete. Jei turite prastos nuotraukos, jei jums Rodyti savo turtą prastai, tai bus paveikti kiek žmonių ateina per savo turtą, kiek pasiūlymų jums, kas yra konkurencija, ir tt.

Taigi, jei jūs parduodate savo turtą, laiko investuoti į gerą, profesionalių nuotraukų, nes žmonės daro sprendimus, ar ne, net žengti kitą žingsnį ir eiti į atvirą namą per nuotraukas internete. Todėl įsitikinkite, kad jie gali pajusti turtą. Įsitikinkite, kad jie nori ateiti ir pamatyti jį ir nori pamatyti daugiau apie tai. Taigi gauti puikių nuotraukų.

Ir paskutinis patarimas būtų gauti geresnį agentą. Tikrai puikus patarimas, kad aš gavau iš Ben, pirkėjo agentas, kas yra mano pirkėjo agentas pasirinkimo. Jis sakė, kad jūs galite pažvelgti ratemyagent.com.au, manau, kad tai yra, ir jūs galite pažvelgti į geriausius agentus srityje, kurie turi daugiausia pardavimų, taip pat agentai, kurie linkę gauti geriausią kainą, taip pat. Taigi, prieš jums pasirinkti jūsų agentas, prieš tiesiog pasirašyti bet senas agentas, eiti į priekį, eikite į ratemyagent.com.au ir tada patikrinkite agentai savo srityje. Pasirinkite geriausius agentus už plotą ir tie, kurie gauna didesnę kainą.

Tai iš tiesų gali padidinti savo vertę, kalbant apie tūkstančius dolerių ar dešimtys tūkstančių dolerių, be jums dar nieko daryti, kad nuosavybė.

Ir taip, ten jūs turite daug būdų, kaip padidinti jūsų namų vertę. Mes kalbėjome apie pridedant kambarį, daro virtuvės renovacija, vonios renovacija, švieži dažai/kilimas neutralios spalvos, daro pratęsimo, lauko pramogų/kraštovaizdžio-pagerinti, kad. Mes kalbėjome apie skiltis, suteikiant rinkai tai, ko jie nori, turintys geresnes nuotraukas ir pasirenkant geriausią agentas savo srityje.

Bet ir svarbu kad jus nepamirstumete Geologiniu ir Grunto Tyrimu patikrinimu.