Kaip Pertvarkyti namą

Kaip-Pertvarkyti-namą

Jeigu jūs ieškote pridėti daugiau vertės arba pažaboti apeliaciją į savo namus, jums gali galvoti, kad eksterjero remodeling yra kelias jums. Bet kaip jūs einate apie remodeling eksterjero namą? Prieš gaunant į šį procesą, svarbu žinoti, ką jūsų pasirinkimai. Nors remodeliavimą savo namų eksterjero, taip pat yra eksterjero renovacija variantą. Rekonstravimas ir renovacija visada tik pakaitomis, tačiau jie iš tikrųjų yra visiškai skirtingi. Skirtumas yra tai, kad renovacija tik atnaujinimus ar remontas, ką jau turite, kadangi remodeliavimosi visiškai pakeičia kažką struktūrą.

Šie skirtumai turi būti, nes kai jūs pakeisite visa struktūra kažką, tai kainuos daug daugiau, nei tada, jei remonto ar atnaujinti savo namų išorėje. Jei jūs vis dar nustatyti eksterjero remodeling, tada šis vadovas yra skirtas jums! Mes ketiname per remodeliavimosi kaina, kokie žingsniai, kaip jūs galite pridėti šiek tiek informacijos į savo namus, taip pat eksterjero remodeling idėjų pora. Svarbu pažymėti, kad, kai jūs ketinate eksterjero pertvarkymui, jūs samdyti profesionalų eksterjero remodeliavimą rangovai jums padėti.

Kiek kainuoja pertvarkyti visą namą?

Dabar, kad žinote skirtumą tarp eksterjero remodeliavimosi ir renovacija, jūs tikriausiai įdomu, kiek tai kainuos Facelift namą? Sąžiningai, iš remodeliavimosi kaina yra viskas bus priklausys nuo to, kaip esminis remodeliacija bus. Ar jūs pakeičiate visą savo stogu su nauja stogų medžiagos? Ar jums padengti savo plytų sienas su atša? Visi šie dalykai turi būti atsižvelgta rengiant planą pertvarkymui savo namuose. Kaina remodeliacija nesiruošia būti pigus, o vidurkis yra €42 827. Geros naujienos yra tai, kad jūs neturite daryti viską iš karto. Jūs galite pakeisti savo stogu žemyn kelio ir padaryti mažai pokyčių palaipsniui. Jei turite pinigų permodeliuoti visą ne savo namuose, tada galite eiti į priekį ir samdyti rangovas; Jei neturite reikiamų lėšų pertvarkyti visą eksterjero, tada jo gerai, jei vartojate savo laiką ir keisti laikui bėgant.

Kokie žingsniai rekonstruoti nama?

Medinis rėmas paveikslėlis stogo statomas
Yra keli žingsniai eksterjero remodeliavimosi procese.

Jei esate nustatyti remodeliavimosi jūsų namų išorėje, kitas klausimas, kad jums gali būti klausia, “kokia tvarka jūs pertvarkyti namą?” Po to, kai nustatėte biudžetą, samdyti rekonstrukcijos rangovas, suprojektuoti ir suplanuoti, ką norite, ir įgijo reikiamus leidimus, tada jūs galite gauti rekonstruoti. Tai yra žingsniai, kuriuos reikia imtis siekiant pertvarkyti savo namų išorėje.

Griovimo: tai yra, kai rangovas ir jo komanda pradės numušti dalykų, kurie yra pašalinami, kad pridėti vietos naujiems dalykams.
Struktūriniai papildymai: tai yra dalis, kur naujos sienos yra pridėta, sienos yra pašalintas, nauji langai pridedami, naujos durys yra pridėta, ir tt.
Gipskartonio: jei pridėta į savo namus, tada jums reikia pridėti gipso sienos.
Langų montavimas: kai gipso yra ir jūs įtraukėte srityse, kuriose langai bus eiti, langai bus įdiegta.
Eksterjero detalės: kai viskas bus padaryta, galite pridėti latakai, langinės, atšakai, ir kitų išorinių detalių.
Yra daug išsamiau, kad eina į remodeliavimą, tačiau tai yra labai kondensuotas versija, kas atsitiks, kai imtis ryžtingų žingsnių ir gauti eksterjero remodeling jūsų namuose.

Rekonstravimo eksterjero namo idėjos
Jeigu jūs ieškote eksterjero remodeling idėjų Ranch stiliaus namus ar Split-Level namus, tai ką jums reikia padaryti, tai pradėti kompiliuojant idėjas. Internetas yra tikrai puikus šaltinis-viskas, ką jums reikia padaryti, tai tipo “eksterjero remodeliavimosi stiliaus namus”, ir jūs gausite informacijos ir įkvėpimo turtus. Kitas puikus šaltinis yra Pinterest. Taip pat galite įvesti namo natūra norite atstatymui ir paveikslėlių toną ateis. Tai suteiks jums kūrybinės sultys jums reikia sugalvoti, kaip norite, kad jūsų namuose ieškoti planą. Nors internetas ir Pinterest gali suteikti jums bendrą supratimą apie tai, ką jūs galite padaryti, kalbant apie remodeliavimą, jūs vis dar galite paklausti, “kaip aš galiu pridėti architektūros detales į savo namus eksterjero?” Yra tiek daug skirtingų būdų, kad jūs galite pridėti unikalius duomenis, kurie bus nustatyti jūsų namuose be visų kitų.

  • Įdiekite naują išorinį apšvietimą.
  • Pakeiskite savo durų.
  • Pridėti naują vartų prie įėjimo į savo namus.
  • Investuokite į naujas garažo duris.
  • Turi naują stogo įrengti.
  • Gauti savo ivaziavima arba kelias reasfaltuotas.
  • Pridėti kraštovaizdžio į jūsų namų priekyje.
  • Pridėti naują apdaila ir lipdiniai į savo namus.
  • Gauti atšė montavimas.

Namo pertvarkyme taip pat svarbus ir Sandarumo Testas