Angarų Statyba

angaru-statyba-ir-kainos

Nuolatinė įvairių sričių plėtra, didėjantys poreikiai ir lūkesčiai, modernizacija ir kiti šiuolaikinės rinkos pokyčiai nulemia didesnę angarų paklausą. Angarai – tai gana paprastos, nesudėtingos konstrukcijos statiniai, kurie gali būti naudojami įvairiausiais tikslais ir statomi bet kokiame žemės plote ar sklype.

Klaipėdos statybos kompanija užsiima angarų statyba naudodamasi pažangia įranga, šiuolaikinėmis technologijomis ir itin kokybiškomis medžiagomis, kurios meistrams leidžia dirbti greitai ir veiksmingai. Maža to, Klaipėdos statybos kompanija yra oficialus „Astron“ atstovas Lietuvoje, todėl statomais angarais stengiamasi pateisinti aukščiausios kokybės standartus. Angaro kaina (ir visos pasiūlymo sąlygos) užsakovui pateikiama per vieną dieną.

Netgi vykdomos angarų statybos metodas pasirenkamas atsižvelgiant į kliento poreikius. Dažniausiai angarų statybos darbai pradedami įrengiant pamatus, gaminant angaro karkasus ir prie jų tvirtinant (prisukant ar virinant) metalo lakštus. 

Klaipėdos statybos kompanija, per savo veiklos metus, pastebėjo, kad šiuo metu sparčiai populiarėja arkos formos angarų statyba. Veikiausiai, šie angarai labiausiai mėgstami dėl minimalios priežiūros – jų paviršius yra lygus ir status, todėl žiemą statiniui nereikalingas ypatingas dėmesys. Taip pat tokių angarų statyba gali būti atliekama be papildomų karkasinių konstrukcijų, todėl galima išnaudoti daugiau vidinio statinio ploto. Be to, atsiradus poreikiui, tokių angarų plotą galima nesunkiai padidinti, prijungiant papildomas konstrukcijas. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad šių angarų statybos darbai pradedami šiek tiek kitaip nei statant įprastus, standartinius angarus. Iš pradžių nukasamas dirvos sluoksnis, tuomet iškasamas silpnas gruntas ir žemė užpilama pasirinkta medžiaga (žvyru, smėliu ar skalda). Ir tik atlikus vietos paruošiamuosius darbus, pradedami lieti angaro pamatai bei sujungiamos arkos (iškėlus jas į viršų). Galiausiai, montuojamos galinės angaro sienos ir stogas.

Angarų Statyba Reikalavimai

Taip pat gali būti statomi ir tentiniai angarai. Jų konstrukciją sudaro metalinis karkasas, aptrauktas specialia tentine medžiaga, pasižyminčia tvirtumu ir patvarumu. Šių angarų statyba yra labai paprastai – jie gali būti įrengiami tiesiog ant stabilaus ir plokščio paviršiaus. Tokios rūšies angarų privalumas – lengva surinkti ir perkelti iš vienos vietos į kitą. Tai puikus pasirinkimas tais atvejais, kai organizuojami dideli renginiai ir yra reikalinga apsauga nuo gamtos veiksnių (pavyzdžiui, vėjo ir kt.).

Reikėtų pasakyti, kad paprastai angarų statyba vykdoma pagal individualų projektą. Tai apima kelis etapus:

  1. Nustatomi poreikiai ir tiksli angaro paskirtis, surenkami duomenys apie patalpų techninius parametrus.
  2. Pasirašoma angarų statybos sutartis, gaunamas leidimas projektuoti bei statyti angarą.
  3. Pateikiami reikalingų dalių (laikančiųjų rėmų, fasadų apkalos, stogo dangos ir t. t.) ir elementų (durų, vartų, langų ir t. t.) užsakymai bei vykdoma jų gamyba.
  4. Įrengiami angaro pamatai statybvietėje.
  5. Komplektuojamas ir surenkamas pasirinkto modelio angaras.
  6. Patikrinama pastato kokybė, parengiami bei išduodami dokumentai, angaras priduodamas klientui.

Ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia Klaipėdos statybos kompanijai pasiūlyti aukštos kokybės, patvarius ir ilgaamžiškus angarus, kartu užtikrinant ir profesionalią angarų statybos paslaugą.

https://www.kskompanija.lt/sandeliu-statyba/

Angaru Statybos Kaina

Kodėl verta statyti angarus? Pirmiausia, dėl jų teikiamos naudos, t. y. mažos statinio eksploatacijos išlaidos, plačios galimybės (angarą galima visuomet padidinti) ir didelis funkcionalumas (angaras naudojamas ir kaip atskiras sandėlis, ir kaip komplekso dalys, pavyzdžiui, sujungiamas sandėlis ir biuras.

Klaipėdos statybos kompanija vykdo angarų statybą pagal profesionalių projektuotojų parengtus projektus, atsižvelgdami į europinius standartus ir naudodami pasaulyje išbandytas ir rinkoje pripažintas plieno konstrukcijas. Angarai sumontuojami profesionaliai, todėl tarnauja ilgai ir yra atsparūs  įvairiomis klimato ir eksploatacijos sąlygomis.