Virtuvės Rekonstravimo Vadovas

virtuves-rekostravimas-klaipeda

Virtuvės išlieka populiariausias kambarys namuose renovuoti. Tai didelis darbas tiek išlaidų, tiek projektų masto atžvilgiu. Taigi, prieš pradėdami samdyti rangovą ir pradėti bashing žemyn sienos, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti ir parengti: būtent, nustatant biudžetą, nustatant, ko norite, ir planuoti, kaip jis bus visiems tinka.

Nustatykite savo biudžetą prieš rekonstruoti virtuvė
Kaip jūs einate apie planavimą nauja virtuvė, būti realus apie išlaidas. Didelės renovacijos projektai dažnai baigiasi atsižvelgiant daugiau laiko ir pinigų, nei jūs planuojate, todėl gera idėja siekti konservatyvaus biudžeto po savo maksimalų biudžetą, siekiant užtikrinti, yra papildomų lėšų, jei jūsų projektas eina per. Gera taisyklė nykščio pridėti dar 10 iki 20 procentų neplanuotų išlaidų. Kuo daugiau finansinių pagalvėlių, tuo geriau. Jūs nenorite būti kodavimo už papildomą paskolą viduryje projekto, arba, dar blogiau, galų gale su puse gatavo virtuvėje, nes jums pritrūko pinigų.

Ar kai kurie tyrimai
Aplankykite virtuvės salonuose ir namų parduotuvėse išsiaiškinti prekių savikaina, ir tada suprasti, ko jums reikia ir ką galite sau leisti. Dalyvavimas kaimynystės Home Tour yra puikus būdas susisiekti su kitais namų savininkai ir stebėti jų virtuvės išdėstymas ir renovacija.

Apsvarstykite Paslėptas išlaidas

Atminkite, kad veiksnys darbo ir medžiagų, taip pat mokesčių ir bet kokios laivybos ar pristatymo išlaidas, kurios gali sugalvoti išlaidų. Juos galima pridėti labai greitai, todėl nustatant biudžetą svarbu atsižvelgti į juos. Taip pat apsvarstykite, ar yra kokių nors žingsnių, kuriuos norėtumėte atlikti patys. Net atsižvelgiant tik kelias užduotis gali sutaupyti daug pinigų.

Siekti kokybės
Visada pirkti geriausios kokybės medžiagas galite sau leisti. Kai jis ateina į virtuvės renovacija, norite turėti aukštos kokybės, funkcionalūs daiktai, tiek savo naudojimui ir potencialios perpardavimo vertės. Aukštos kokybės spintos, stalviršiai, ir prietaisai taip pat truks daug ilgiau, todėl tikiuosi jums niekada nebereikės kartoti renovacijos procesą dar kartą, o jūs gyvenate namuose.

Apsvarstykite galimybę tyrinėti naudotas medžiagas – dažnai galėsite teikti aukštesnės kokybės prekes nei jūsų biudžetas, jei būtų galima įsigyti mažmeninės prekybos. Pavyzdžiui, pabandykite repurposing arba tapybos senesnių spintelių nusipirkau iš verslo, kuris parduoda pakartotinai statybinių medžiagų. Taip pat galite rasti aukštos klasės prekes parduoti iš individualių pardavėjų internete.

Įvertinkite savo poreikius vs nori
Būkite praktiški ir Nepirkite nereikalingų daiktų. Jis gali būti viliojanti pirkti visus dalykėlių ir išgalvotas prietaisų rūšių, bet tai geriau eiti su patikimais pagrindais, kad jūs žinote, jūs naudojate. Atminkite, kad kiekvienas naujas prietaisas ateina šiek tiek didesnis komunalinių paslaugų sąskaitą. Jie taip pat įtraukti į jūsų priežiūra atsakomybę ir reikalauja laiko ir pinigų išlaikyti.

Planavimas virtuvės išdėstymas
Daugiau nei bet kurioje patalpoje kambarį, virtuvė turi būti praktiškas ir funkcionalus. Pagalvokite apie tai, kaip jūs naudojate savo dabartinę virtuvę nustatyti savo prioritetus rekonstruotos erdvę. Kas veikia ir kas ne? Padovanok daug minties į kambarį išdėstymas ir įvertinti, kas geriausiai tinka jūsų namų.

Kai tik įmanoma, pasinaudokite klasikiniu darbo trikampiu. Išdėstyti kriauklė, šaldytuvas, ir viryklė (trys funkcijos naudojamos labiausiai) į trikampio modelį. Tai paprastai laikoma patogiausia sąranka, nes ji taupo nereikalingus veiksmus.

Taip pat pagalvokite, kiek žmonių paprastai dirba virtuvėje tuo pačiu metu. Jei tai daugiau nei vienas, galbūt norėsite įtraukti daugiau nei vieną darbo vietą. Arba, jei yra pakankamai vietos, apsvarstykite galimybę pridėti salą arba įsigyti ratinį vežimėlį, kuris gali būti perkeltas aplink kambarį ir nudėti, kai jis naudojamas.

Virtuvės erdvės planavimas
Geras remodeling rangovas gali padėti jums įsitikinti, kas yra išdėstytos siekiant užtikrinti tinkamą saugumą, bet tai iki jums planuoti patogumui. Štai keletas dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti, kai susiejami savo erdvę:

Skaitikliai: planuojate turėti bent 36 colių kovos erdvė maisto paruošimo, ne mažiau kaip 24 colių vienoje pusėje grimzdimo ir 18 colių į kitą. Jei galite sutalpinti daugiau, tai padaryti.
Buitinė technika: Palikite pakankamą plotą priešais prietaisus, kad durys galėtų būti atidarytos, ir jūs vis dar galite vaikščioti priešais juos. Jums reikia bent 30 iki 48 colių. Be to, atkreipti dėmesį į kryptį ir gylį svyruoti prietaiso durys-ypač kai jis ateina į šaldytuvą. Jei ketinate turėti savo šaldytuvą šalia sienos, įsitikinkite, kad durų sūpuoklės priešinga kryptimi, kitaip sienos gali uždrausti duris atidaryti visą kelią.
Takai: palikite pakankamai kambario eismo srautui. Turėtų būti ne mažiau kaip 42 colių tarp skaitikliai ir salą, kad žmonės galėtų lengvai vaikščioti nesutrikdant niekam dirba skaitikliai.

O gal jus ir sudomintu Angarų Statyba?