Velux stoglangiai

Komplektas „Vonios kambarys“

Pavadinimas
Komplektas „Vonios kambarys“
Gamintojas
Velux
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Kambariams, kuriuose daugiau drėgmės. Vonioje visuomet drėgna, todėl visi vonios kambariui skirto komplekto elementai turi būti atsparūs drėgmei ir paprastai prižiūrimi. Paprastai  vonioje dominuoja balta spalva, todėl parinkome visus Vonios kambario komplekto elementus pagal šią spalvą.

Kas ir kodėl yra komplekte?
Baltas stogo langas su poliuretano danga - idealu drėgnoms patalpoms. Langas ilgai tarnaus, o vėdinimą užtikrins speciali orlaidė. Derančios su lango spalva žaliuzės - apsauga nuo pašalinių žvilgsnių. Apdaila aplink langą taip pat yra balta. Viskas lengvai plaunama. Montavimo paketas suteikia šilumos ir apsaugo nuo skersvėjų.
 
Komplektą „Vonios kambarys" sudaro:

Baltas medinis langas
Drėgmei atsparus langas (GGU 0073)
Montavimo paketas (EDW 2000)
Vidaus apdaila (LSC 2002)
Markizės (MHL 5060)
Vidinės žaliuzės (PAL 7001)
 
 
Gaminių rinkinį sudaro vienas stogo langas bei visi montavimui ir patogiam naudojimui reikalingi gaminiai. Nurodytos komplektų ir juos sudarančių atskirų gaminių kainos su PVM. Gaminių kombinacija komplekte paruošta montuoti į banguotą stogo dangą. Norėdami paskaičiuoti komplekto lygiai stogo dangai kainą, vietoje montavimo paketo EDW 2000 pasirinkite tarpinę EDS 0000 ir izoliavimo komplektą BDX 2000.  
 
 
Techninė specifikacija

Išsami informacija apie komplektą „Svetainė:
Spausti ČIA.

2011 metų stoglangių katalogas:
Spausti ČIA.