Velux stoglangiai

Komplektas „Svetainė“

Pavadinimas
Komplektas „Svetainė“
Gamintojas
Velux
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Malonus šviesus kambarys ir šviežias oras. Kiekviena svetainė turi būti jauki ir patogi, bet su komplektu „Svetainė" ji bus dar ir funkcionali. Čia labai svarbus geras mikroklimatas (šilta žiemą, tačiau nepernelyg karšta vasarą), vaikų saugumas, geras matomumas. Kas ir kodėl yra komplekte?

Panoraminis langas - gerai saugo šilumą, yra patikimas, praktiškas. Išorėje lengvai valomas stiklas. Išorinės markizės apsaugai nuo karščio. Užuolaidėlė yra lengvai sumontuojama, padeda pasislėpti nuo saulės ir smalsių žvilgsnių. Montavimo paketas užtikrina patikimą montavimą, apsaugą nuo šalčio bei drėgmės. O vidaus apdaila - apsaugo nuo garų ir garantuoja dailią bei teisingą apdailą aplink langą.

Komplektas „Svetainė" sudaro:

Medinis langas - panoraminis stogo langas (GHL 3073), montavimo paketas (EDW 2000), vidaus apdaila (LSC 2002), markizė (MHL 5060)
klostuota užuolaidėlė (FHL 1017).

Baltas medinis langas - Komplektas „Svetainė", panoraminis stogo langas (GPU 0073), montavimo paketas (EDW 2000), vidaus apdaila (LSC 2002), markizė (MHL 5060), klostuota užuolaidėlė (FHL 1017).

Gaminių rinkinį sudaro vienas stogo langas bei visi montavimui ir  patogiam naudojimui reikalingi gaminiai. Nurodytos komplektų ir juos sudarančių atskirų gaminių kainos su PVM. Gaminių kombinacija komplekte paruošta montuoti į banguotą stogo dangą. Norėdami paskaičiuoti komplekto lygiai stogo dangai kainą, vietoje montavimo paketo EDW 2000 pasirinkite tarpinę EDS 0000 ir izoliavimo komplektą BDX 2000.

Techninė specifikacija

Išsami informacija apie komplektą „Svetainė:

Spausti ČIA.

2011 metų stoglangių katalogas:

Spausti ČIA.

 

Plačiau dėl informacijos.