Velux stoglangiai

Komplektas „Liuks“

Pavadinimas
Komplektas „Liuks“
Gamintojas
Velux
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Įkvėpimas ir elegantiškas interjeras. Prabangus sprendimas su balkonu tinka Liuks kategorijos svetainėms bei miegamiesiems. Rezultatas - didžiulė šviesi erdvė bei galimybė gėrėtis gamta. Yra kuo nustebinti svečius: daug šviesos, nepaprastas vaizdas, išėjimas į lauką per kelias sekundes. Nuostabiai atrodo iš lauko pusės. Reikalavimai stogo architektūrai: stogo šlaitas nuo 35° iki 53°, nuožulnus stogas turi prasidėti nuo pat grindų be vertikalios sienos dalies.

Kas ir kodėl yra komplekte?
Stogo balkonas GDL Cabrio, kuris gali būti numatytas su Panoraminiu langu viršutinėje dalyje ir nevarstomu langu apčioje. Komplekte yra stilingos užuolaidėlės DFD - dieninės ir kartu naktinės, bei markizės skirtos apsaugai nuo karščio. Monatvimo paketas, skirtas techniniam montavimui ir vidaus apdaila.
 
Komplektą „Liuks" sudaro:
Medinis langas
Stogo balkonas (GDL),
panoraminis stogo langas (GPL)
langas (GIL) 13410
Montavimo paketas (EDW, ETW, ETX, 4 BDX)
Vidaus apdaila (2 LSC, 2 LLC)
Markizės (2 MHL, MAG, MAD)
Tamsinanti ir klostuota užuolaidėlė (4 DFD Duo) 
 
Gaminių rinkinį sudaro vienas stogo langas bei visi montavimui ir patogiam naudojimui reikalingi gaminiai. Nurodytos komplektų ir juos sudarančių atskirų gaminių kainos su PVM. Gaminių kombinacija komplekte paruošta montuoti į banguotą stogo dangą. Norėdami paskaičiuoti komplekto lygiai stogo dangai kainą, vietoje montavimo paketo EDW 2000 pasirinkite tarpinę EDS 0000 ir izoliavimo komplektą BDX 2000.      
Techninė specifikacija

Išsami informacija apie komplektą „Svetainė:
Spausti ČIA.

2010 metų stoglangių katalogas:
Spausti ČIA.