Penekrit – siūlių hidroizoliacinė medžiaga.

Penekrit – siūlių hidroizoliacinė medžiaga.

Pavadinimas
Penekrit – siūlių hidroizoliacinė medžiaga.
Gamintojas
Penetron
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Penekrit medžiagos veikimas pagrįstas nesuslūgimo, plastiškumo, nelaidumo vandeniui ir didelio sukibimo su betono, akmens, plytų ir metalo paviršiais principais.
Sausasis mišinys, sudarytas iš specialaus cemento, tam tikros granuliometrijos kvarcinio smėlio, patentuotų aktyviųjų cheminių komponentų.

Paskirtis. Statinį krūvį patiriančių surenkamųjų ir monolitinių betono konstrukcijų įtrūkių, siūlių (nedeformuotų), sandūrų, sujungimo, prijungimo vietų, komunikacijų įvadų hidroizoliavimas. Galima naudoti esant lašiniams protėkiams per siūles, sandūras, įtrūkius ir t. t.

Ypatumai. Nesudėtingai dengiamas, pasižymi dideliu atsparumu, neslūgsta, gerai sukimba su betonu, metalu, plytomis ir akmeniu.

Techninė specifikacija
Skiedinio ruošimas.

Sausąjį mišinį sumaišykite su vandeniu tokiu santykiu: 200 gramų vandens ir 1 kg „Penekrit" medžiagos arba 1 dalis vandens ir 4 tūrinės dalys „Penekrit" medžiagos. Pilkite vandenį į sausąjį mišinį, o ne atvirkščiai. 1-2 min. maišykite rankiniu būdu arba mažų apsukų gręžtuvu. Paruoštas mišinys turi atrodyti kaip tirštas plastilino konsistencijos patogus naudoti skiedinys. Ruoškite tokį skiedinio kiekį, kurį galėtumėte sunaudoti per 30 min. Naudodami skiedinį reguliariai maišykite. Draudžiama papildomai pilti į skiedinį vandens.
Dėmesio! Visi įtrūkiai, sandūros, siūlės, prijungimo vietos, komunikacijų įvadai izoliuojami „Penekrit" medžiaga (12.2.1 p.). Esant slėginiams protėkiams, naudojama „Peneplag" arba „Vaterplag" medžiaga (12.4 p.).

 

 Paruošimas ir darba (rusų kalba).

(video).

Techninis reglamentas (pdf faile).
Penekrit aprašymas (pdf faile).