Penebar – siūlių hidroizoliacinė medžiaga.

Penebar – skirta apsaugoti nuo vandens filtracijos per siūles, sudūrimus, komunikacijų įvadus, sąsajas ir prijungimus.

Pavadinimas
Penebar – skirta apsaugoti nuo vandens filtracijos per siūles, sudūrimus, komunikacijų įvadus, sąsajas ir prijungimus.
Gamintojas
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Penebar - siūlių hidroizoliacinė medžiaga, skirta apsaugoti nuo vandens filtracijos per siūles, sudūrimus, komunikacijų įvadus, sąsajas ir prijungimus.
 

VEIKIMO PRINCIPAS.
Medžiagos „Penebar" veikimas pagrįstas tūrinio plėtimosi savybe ribotoje plėtimosi erdvėje, kai esama vandens ir gebėjimu sudaryti tankų vandeniui nelaidų gelį, sudarantį barjerą vandens prasismelkimui.

SKIEDINIO PARUOŠIMAS.
Medžiaga paruošta naudojimui.

 

 
Techninė specifikacija

Aprašymas. Stačiakampio pjūvio, lanksti besiplečianti virvė į kurios sudėtį įeina specialios sudėtinės medžiagos. Sąveikoje su vandeniu turi savybę išbrinkti ribotoje erdvėje iki 300 %. Išsaugo lankstumą esant neigiamoms temperatūroms

Paskirtis. Naudojama horizontalių ir vertikalių darbinių ir konstrukcinių siūlių požeminiuose ir antžeminiuose statiniuose, o taip pat inžinierinių komunikacijų praėjimo vietose (tame tarpe ir plastmasinių) statomų ir eksploatuojamų konstrukcijų hermetizavimui ir hidroizoliacijai.

Ypatumai. Pasižymi dideliu atsparumu hidrostatiniam slėgimui ir užtikrina siūlių, sudūrimų ir t.t. sandarumą. Hidrotarpiklio savybės nekinta per laiką ir jo tarnavimo laikas neribotas. „Penebar" greitai ir paprastai montuojamas, nereikalauja specialios įrangos. Hidrotarpiklio „Penebar" montavimas gali būti vykdomas bet kuriomis oro sąlygomis ir visais metų sezonais.

 

 Paruošimas ir darba (rusų kalba).

(video).

Techninis reglamentas (pdf faile).
Penebar aprašymas (pdf faile).
Tipiniai taškai (paf faile).