Pakabinamų lubų plokštės GYPTONE

BASE

Pavadinimas
BASE
Gamintojas
RIGIPS
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Pagrindinės Gyptone pakabinamų lubų savybės susijusios su akustika bei šviesos atspindėjimu.
Gyptone akustines plokštes nerekomenduojama naudoti patalpose, kurių santykinė drėgmė didesnė kaip 70%, o taip pat patalpose, kuriose temperatūra pastoviai didesnė kaip 45 0C, nes tuomet sumažėja plokščių stiprumas.

Neperforuotų 12,5 mm storio gipskartonio plokščių svoris yra apie 9 kg/m2. Didėjant plokštės perforuotumui, jos svoris mažėja ir yra apie 7,4 kg/m2, o plonesnių plokščių - dar mažesnis.
Įprastomis sąlygomis eksploatuojamas Gyptone pakabinamų lubų akustines plokštes galima apkrauti nedidesne kaip 3 kg koncentruota apkrova.

Neperforuotų Gyptone akustinių plokščių šviesos atspindėjimo lygis yra apie 82%, o perforuotų - apie 73%.
Akustinės (garso sugėrimo) Gyptone akustinių plokščių savybės priklauso nuo pakabinamų lubų konstrukcijos aukščio, bei mineralinės vatos virš Gyptone akustinių plokščių naudojimo arba ne.
Gyptone akustinės plokštės sudarytos iš dviejų kartono sluoksnių, tarp jų esančios nedegios gipso su priedais masės ir akustinio audeklo. Jos gaminamos ypatingai tiksliai perforuojant Gyproc gipskartonio plokštes.

Gyptone akustinės plokštės priskirtinos riboto degumo medžiagoms. Gyptone plokštės yra perforuotos, todėl neturėtų būti naudojamos kaip ugniai atspari atitvara, bet dėl jos konstrukcijoje naudojamų medžiagų ugniaatsparumo savybių, paviršiais, kurių padengti Gyptone plokštėmis, ugnis plinta pakankamai lėtai.
Be to, visų tipų Gyptone plokštės sunkiai užsiliepsnoja, o sunkiai degdamos išskiria mažai dūmų. Tokiu būdu gaisrininkams sudaromos sąlygos efektyviai kovoti su ugnimi, o degančiame pastate esantiems žmonėms - evakuotis.

Pagal perforuojamų angų formą gaminamos trijų tipų plokštės - Line, Point, Quattro, o taip pat neperforuotos Base.
Techninė specifikacija


Techninės charakteristikos:

Storis:  12,5 mm
Svoris: Base      9,0 kg/m2
             Line       8,0 kg/m2
             Point      8,0 kg/m2
             Quattro  8,0 kg/m2

Matmenys:
600 x 600 mm
                   600 x 1200 mm

 

1. Mantavimo instrukcija;

 

2. Atitikties deklaracija.