Gipsiniai

Tinkas MP-75, 40 kg

Pavadinimas
Tinkas MP-75, 40 kg
Gamintojas
KNAUF
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Tinkas naudojamas vidaus sienoms ir luboms. Tinkavimui tinkantis paviršius tinkuojamas be išankstinio paruošimo. Sudėtingus paviršius gruntuoti su Betokontakt90 arba pagrindui naudoti plok6tes su armavimo audiniu(Gitex). Tinko storis turi būti mažiausiai 15mm, armavimo audinys turi būti dedamas viršutiniame tinko trečdalyje.

Naudojimo sritis.

"Nuo rūsio iki stogo" - butų statyba, viešbučiai, kareivinės, ligoninės, poilsio patalpos taip pat virtuvės ir vonių kambariai.
Pagrindas ir jo paruošimas
Pagrindą nuvalyti nuo dulkių, birių dalelių, pašalinti grubius nelygumus. Netinkuoti įšalusio pagrindo.

Betonas.

Nuvalyti susidarančią aliejingą plėvelę. Jeigu pagrindas nepakankamai įgeria ir yra tankus paviršių nugruntuoti su Knauf Betokontakt ir leisti nudžiūti.

Horizontalus stogas.

Tinkuojant horizontalaus stogo lubas paviršių reikia nugruntuoti su Knauf Betokontakt skiesti 2:1 arba neskiestu.Nutinkavus lubų plotą atskirti nuo sienos.

Mūras.

Jeigu paviršius stipriai įgeria, gruntuoti su Knauf Grundiermittel.

Darbo eiga. Purškimas.
MP-75purkšti tinkavimo mašina nuo viršaus į apačią. Vandens spaudimas turi būti kiek galima didesnis. Darbą galima nutraukti ne ilgiau nei 10min. Kitu atveju reikia išvalyti maišytuvą ir šlangas.

Išlyginimas.

Tinką paskirstyti su profiline liniuote, po80-100min (priklausomai nuo pagrindo) ištiesinti (truputį pašiauštas paviršius), išlyginti kampus.
Sudrėkinus tinko paviršių su kempine suvienodinti mažus nelygumus.

Tinko storis.

Jeigu dėl didelio sluoksnio storio reikia tinkuoti dviem sluoksniais, pirmą sluoksnį dar minkštą reikia sušukuoti. Sukietėjus pirmam sluoksniui, purkšti antrą sluoksnį.

Išeiga.

30kg - apie 2,0-2,5m2.

Plytelių klijavimas

Mažiausias tinko storis 10mm,vienas sluoksnis.Tinko paviršių tik ištiesinti. Gruntuoti su Knauf Tiefengrund iki lubų pradžios. Klijuoti su Knauf Bau- und Fliesenkleber arba Knauf Fliesenkleber. Užtaisyti siūlestik klijams išdžiūvus. Jeigu ant plytelių bus taškomas vanduo, patariama naudoti Knauf Flachendicht ir klijuoti plyteles su Knauf Bau- und Fliesenkleber su Knauf Elast arba Knauf Flexkleber.

Sandėliavimas

Laikyti maišuose ant medinių palečių.
Galiojimo laikas 3mėn.
Techninė specifikacija
  • Vidutinis sluoksnio storis: 10mm.
  • Mažiausias sluoksnio storis: 8mm.
  • Grūdėtumas: iki 1,2mm.
  • Išeiga: 100kg - apie 100l skiedinio.
  • Sunaudojimas: 1,05kg/m2(1mm).
  • Džiūvimas: apie 7 dienas (priklausomai nuo sluoksnio storio, patalpos drėgnumo, temperatūros ir ventiliacijos).
  • Lenkimas: 1,8N/mm2.
  • Atsparumas spaudimui: 3,5N/mm2.
  • Svoris: apie 1100kg/m3.
  • Šiluminis laidumas: 0,35W/mK.