Šildomoms grindims, laukui

Flexkleber 25 kg

Pavadinimas
Flexkleber 25 kg
Gamintojas
KNAUF
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Panaudojimas

Atsparūs šalčiui ir drėgmei klijai naudojami grindų ir sienų keraminių plytelių ir natūralaus akmens plokščių klijavimui viduje ar išorėje. Taip pat ant apšildomų grindų, terasose ir balkonuose, kur reikalingas plastiškas ir atsparus temperatūroms priklijavimas.

Pagrindas

Klijai Knauf Flexkleber naudojami ant betono, plytų, dujinio ir lengvo betono, gipso kartono plokščių ir kt. Pagrindas turi būti švarus, tvirtas, lygus ir neįšalęs. Tinkas turi būti mažiausiai 1cm storio, vienasluoksnis ir šiurkštus.

Pagrindo paruošimas

Įgeriančius vandenį pagrindus, gipsinius tinkus, gipso kartono plokštes, šildomas grindis gruntuoti su Knauf Grundierung arba Knauf Tiefengrund . Vandeniui atsparias drožlių plokštes, tankius mineralinius pagrindus nutepti su Knauf Haftemulsion (skiesti vandeniu, santykiu 1:2 ). Klijais nuglaisčius paviršių 3mm storio sluoksniu, pagrindas nepraleidžia vandens.

Produkto paruošimas

5kg klijųsumaišyti su 1,4 l švaraus vandens. Po 10min. dar kartą permaišyti. Jeigu reikia, tirštumą reguliuoti įdedant sausų klijų arba vandens. Paruoštus klijus sunaudoti per 2 valandas.
Techninė specifikacija
Išeiga
3kg/m2 esant 6mm gylio sušukavimui.

Darbo eiga

Paruoštą pagrindąnuglaistyti klijais.Sušukuoti specialia dantyta mentele. Plyteles kloti ant klijų ir lengvai pasukant prispausti prie pagrindo. Plyteles galima kloti apie10min., taisyti-apie 10min. priklausomai nuo pagrindo, plytelės įgeriamumo ir aplinkos temperatūros. Ant paviršiaus susidarius plėvelei, iš naujo užtepti klijus. Plytelių paviršius, suteptus klijais nedelsiant nuvalyti. Grindų srityse, kur reikia ypač gero sukibimo, ir išorėje patartina klijus tepti ir ant pagrindo, ir ant plytelės. Siūles glaistyti tik visiškai klijams sukietėjus.

Papildoma informacija

Pagrindo ir oro temperatūra turi būti virš +5ºC. Prieš klojant plyteles ant šildomų grindų, šildymą išjungti prieš 24val. arba sumažinti iki +5ºC, jeigu šaltas oras. Dideliuose plotuose, lauke, šildomose grindyse reikia įrengti deformacines siūles, taip pat atkartoti jau esančias pagrindo deformacines siūles. Suplanuoti prijungimo ir kampines siūles, pvz.: siena/grindys, plytelės/durys, plytelės/medis arba metalas.
Tarpų tarp plytelių glaistymui patariame naudoti Knauf Flex-Fugenmörtel arba Knauf Fugenbunt su Knauf FugenElast.

Klijų galiojimo laikas

Sandėliuojant sausai, galioja 6 mėn.

Saugos reikalavimai

Turi cemento. Dirgina akis ir odą. Saugokite nuo vaikų. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsdami gerai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Naudokite tinkamas pirštines.

Šiukšlių išgabenimas

Produkto likučių nepilti į WC.

KATALOGAS: Flexkleber

DSC08545