Molėtuose

 

UAB "Orfis"


Melioratorių 2, LT-33118 Molėtai
Tel.  (8~383) 52302
Faks. (8~383) 52472
El. p. info@orfis.lt
 
Audronis Glumbakas
direktorius
El. p. audronis@orfis.lt

Ramūnė Glumbakienė
Personalo vadovė
Tel.  (8~383) 52302
El. p. info@orfis.lt

Vilija Žegunienė
vyr. buhalterė
Tel. (8~383) 56197
El. p. vilija@orfis.lt

Rita Pelakauskienė
buhalterė
Tel. (8~383) 56197
El. p. rita@orfis.lt

 

Didmeninė prekyba (visoje Lietuvoje).


Kęstutis Pumputis
Molėtų
didmeninės prekybos vadovas
Tel. 8 650 12254
El. p. kestas@orfis.lt

Edgaras Bučinskas
Molėtų didmeninės prekybos  vyr. vadybininkas
Mob. 8 650 71132
El. p. edgaras@orfis.lt

 

Mažmeninė prekyba


Mažmena. Parduotuvė:
Tel. (8~383) 52462

Saulius Vidžiūnas
Molėtų mažmeninės prekybos vadovas
Mob. 8 687 85727
El. p. saulius@orfis.lt

Alvydas Višumirskas
Molėtų mažmeninės prekybos tiekimo vadybininkas
Mob. 8 687 43620
El. p. alvydas@orfis.lt