Universali hidroizoliacija

Isolan Kellerdicht 2K. Dviejų komponentų storasluoksnė bituminė hidroizoliacija

Pavadinimas
Isolan Kellerdicht 2K. Dviejų komponentų storasluoksnė bituminė hidroizoliacija
Gamintojas
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Elastinė, 2 komponentų storasluoksnė bituminė danga, be tirpiklių, pagerinta plastiku, su hidrauliškai surištais milteliais, uždengianti ply-šius kad statinio užsandarinimas būtų patikimesnis.

ISOLAN KELLERDICHT 2 K bituminė danga dengiama šaltuoju būdu, gerai prilimpa prie betono, pluoštinio cemento ir dujų betono, taip pat prie silpnai drėgno pagrindo; stabili. Gaunamas plastiškai elastingas užsandarinimas, uždengiant kapiliarinius plyšius, gerai atspari kapiliariniam vandeniui ir susikaupusiai drėgmei; atitinka ÖNORM B 2209 ir DIN 18195.

Glaistoma sandarinimo medžiaga, naudojama statiniui užsandarinti pagal ÖNORM B 2209 arba DIN 18195 nuo kylančios žemės drėgmės (kapiliarinio vandens) ir nesikaupiančio beslėgės filtracijos vandens ir laikinai besikaupiančio beslėgės filtracijos vandens (DIN 18195, 4-5 dalys). Vertikaliems ir horizontaliems paviršiams. Prieš klijuojant termoizoliacines plokštes polistireno, poliuretano ir pustiklio pagrindu. Gyvenamųjų namų, visuomeninių pastatų rūsiams, požeminiams garažams ir atraminėms sijoms. Nenaudojama plokštiesiems stogams užsandarinti ir konteineriams sandarinti ir esant vandens slėgiui,kylančiam iš pagrindo.
Techninė specifikacija
Sukietėjusi ISOLAN KELLERDICHT 2K danga yra atspari vandeniui, neutralioms druskoms, skiestiems šarmams ir huminėms rūgštims. Neatspari rūgštims, alyvoms, tirpikliams. Apsauginiai sluoksniai ir saugos priemonės pagal DIN 18195-10. Užsandarintas vietas nepalikti ilgesnį laiką nepadengtas, prireikus, apsaugoti nuo UV spindulių.

Maždaug iki +80°C
Maždaug iki +40°C