ACO šviesos prieduobės

ACO šviesos prieduobės

Pavadinimas
ACO šviesos prieduobės
Gamintojas
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
ACO kompanija, remiantis ilgalaikių tyrimų rezultatais ir didele patirtimi, įsitikino, kad medžiaga, kuri gali užtikrinti aukšą kokybę, o kartu ir gaminių naujoviškumą, yra propilenas (PP). Ši medžiaga yra išskirtinė tuo, kad ji labia elastinga ir atspari smūgiams bei kitiems išoriniams veiksniams.

ACO šviesos prieduobės baltas ir lygus paviršius labia gerai atspindi krentančią šviesą.

Techninė specifikacija

Striprumas
Prieduobės medžiaga ir forma leidžia sumontuoti prieduobę dideliame gylyje. Prieduobės konstrukcija grunto apkrovas bei groteles veikiančias apkrovas perduodą į pamatą.

Saugumas

Cinkuoto plieno grotelės ne tik saugiai uždengia šviesos prieduobę, bet ir apsaugo nuo įsilaužimų, nes grotelės patikimai tvirtinamos prie prieduobės korpuso.

Praktiškumas

Šviesos prieduobių papildomas elementas, suteikiantis galimybę pasiekti didesnį šviesos prieduobės aukštį, yra prieduobės paaukštinimo elementas. Šie elementai yra trijų dydžių ir pritaikomi kiekvienam šviesos priedobės pločiui.

Lietaus vanduo, patekęs į šviesos prieduobę, greitai nuteka lygiu vidiniu paviršiumi į žemiausioje vietoje įmontuotą sifoną su lapų gaudikliu.

Specialus griovelis, esantis per visą prieduobės perimetrą bei aplink kiaurymes varžtams, suteikia galimybę užtikrinti sandarumą šviesos prieduobės ir sienos sujungimo vietoje naudojant sandarinimo mastiką.