ACO PARKDRAIN

ACO ParkDrain, stovėjimo aikštelėms, pėsčiųjų zonoms bei šaligatvių teritorijoms

Pavadinimas
ACO ParkDrain, stovėjimo aikštelėms, pėsčiųjų zonoms bei šaligatvių teritorijoms
Gamintojas
Vokietija
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
ACO ParkDrain® - vienintelė vandens nuvedimo nuo paviršių karta, kur didelis dėmesys skiriamas stovėjimo aikštelėms, pėsčiųjų zonoms bei šaligatvių teritorijoms.
Sukurta kaip vientisa sistema su integruotomis grotelėmis, o tai reiškia, kad nepasitaikys atsiskiriančių dalių ir šitaip sumažėja nelaimingų atsitikimų rizika. ACO ParkDrain® pagaminta iš korozijai atsparaus polimerbetonio.
Sudaryti iš elementų, kurie užtikrina patogų valymą, lygiai taip pat universalus surinkimo šulinio elementas užtikrina lengvą aptarnavimą. Atlaiko apkrovas iki C250 klasės, o tai reiškia, kad sistema gali būti naudojama daugelyje įvairių sričių, kur vyksta pakankamai intensyvus eismas.
Techninė specifikacija
ACO ParkDrain® sistemos elementų negalima keisti jau esamos spalvos, tai reiškia, kad sistemą galima instaliuoti visiškai nepakeičiant aplinkos vaizdo. Pavyzdžiui, gali būti tokios pačios spalvos kaip ir šaligatvis - arba gali būti naudojami tam tikri ženklinimai ar skyrikliai, pavyzdžiui, baltos arba geltonos spalvos elementai važiuojamosios dalies žymėjimui. Spalva nenublunka, išsilaiko ir netirpsta.
Sistema gali būti naudojama kartu su visais įvairių dangų medžiagų tipais, plokšti šonai įgalina kloti dangos medžiagą iki pat elemento briaunos.