ACO Drive Drain

DriveDrain – tai ekonomiškas ir funkcionalus lengvasvoris drenažas

Pavadinimas
DriveDrain – tai ekonomiškas ir funkcionalus lengvasvoris drenažas
Gamintojas
Vokietija
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas

Lengviau negali būti  
DriveDrain - tai ekonomiškas ir funkcionalus lengvasvoris drenažas, skirtas "pasidaryk-pats" žmonių tipui, kurie pageidauja elegantiško ir patvaraus vandens nuvedimo sprendimo prie įvažiavimų, garažo ar terasoje.

Su DriveDrain Jūs išvengsite ne tik vandens balų prie įvažiavimų, DriveDrain Jūsų keraminių plytelių dangai suteiks išbaigtumo įspūdį ir puikia išvaizdą.
Bevaržtės plyšinės grotelės
DriveDrain tiekiamos plyšinės grotelės su bevaržte užrakto sistema. Dėl tokios bevaržtės užrakto sistemos groteles lengva montuoti bei išmontuoti, tuo pačiu užtikrinamas grotelių pritvirtinimas. Plyšinės grotelės, kurios yra vienintelė matoma dalis, kai DriveDrain latakas įmontuotas dangoje, užtikrina saugumą ir stabilumą. Karštai cinkuotos plieninės grotelės yra atsparios korozijai ir garantuoja ilgaamžiškumą.

Aplinkai nekenkiantis drenažas
Latakas pagamintas iš patvaraus ir atsparaus plastiko. Medžiaga tinkama antriniam perdirbimui, jos sudėtyje nėra švino, tai užtikrina latako nekenksmingumą aplinkai.  

Techninė priežiūra
DriveDrain nereikalauja ypatingos techninės priežiūros, tačiau lapų kritimo sezono metu reikia apžiūrėti lataką, kad latakas ir ištekėjimo anga neužsikimštų.

Techninė specifikacija
DriveDrain surenkamas paprastai iš greitai sustumiamų surenkamųjų detalių. Dėl mažo savojo svorio su lataku nesunku dirbti, nesunku pritaikyti (atpjauti reikiamo ilgio). Latako patrumpinimui galima naudoti viena ranka valdomą pjūklą. Grotelės trumpinamos metalo pjūklo pagalba.