Isover stiklo vatos izoliacija plokštiesiems stogams

ISOVER OL-LA

Pavadinimas
ISOVER OL-LA
Gamintojas
ISOVER
Kokybės sertifikatas
ISO 14001:1996; ISO 9001:1994;
Trumpas aprašymas
ISOVER OL - LA yra plokščiųjų stogų izoliacinė plokštė. Plokštė pasižymi geru stipriu gniuždant ir naudojama šilumos izoliacijai tiek kaip vieno sluoksnio izoliacinis gaminys, tiek ir kaip sudedamoji dvisluoksnės izoliacinės sistemos dalis. Naudojama kaip papildoma šilumos izoliacija renovuojant jau esamus stogus.

Gaminio aprašymas

ISOVER OL-LA yra plokščiųjų stogų izoliacinė plokštė. Viena šios kietos stiklo vatos plokštės pusė dengta stiklo audiniu. ISOVER OL-LA gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER OL-LA atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai. Pagal pageidavimą, ant ISOVER OL-LA stiklo audinio gali būti uždėtas bitumo sluoksnis.

Techninė specifikacija
Panaudojimas

ISOVER OL - LA plokščiųjų stogų izoliacinė konstrukcija tinka plokštiems stogams, kurie ne nuolat apkrauti. Tokios apkrovos kaip, pavyzdžiui, techninio aptarnavimo darbų atlikimo metu ir pan., yra leistinos. Tačiau tuo atveju, kai ant stogo yra reguliariai naudojami vaikščiojimo takai, tai atitinkamos praėjimų vietos turi būti sustiprintos. Izoliacinė plokštė ypač tinka plokščių stogų renovacijai, kaip papildoma izoliacija ir kaip medžiaga, atskirianti nauiją hidroizoliaciją nuo senos konstrukcijos. Statant naujus pastatus, ši izoliacija gali būti klojama ant apkrovas laikančių konstrukcijų: betoninių plokščių, lengvo svorio betoninių plokščių ir profiliuotų plieninių lakštų, kurių nuolydis neviršija 1:40.

Montavimas

ISOVER OL-LA montavimas turi būti atliekamas sausose sąlygose. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr.

Gaminio pavadinimas

Plotis (mm)

Ilgis (mm)

Storis (mm)


94610

OL-LA-20/LAV

1180

1600

20

94600

OL-LA-20

1180

1600

20

36022

OL-LA-20/B/LAV

1180

1600

20