Isover stiklo vatos izoliacija plokštiesiems stogams

ISOVER OL-KA (OL-P+OL-K-30)

Pavadinimas
ISOVER OL-KA (OL-P+OL-K-30)
Gamintojas
ISOVER
Kokybės sertifikatas
ISO 14001:1996; ISO 9001:1994;
Trumpas aprašymas
ISOVER OL-KA yra plokščiųjų stogų dviejų sluoksnių izoliacinis sprendimas: viršutinis sluoksnis OL-K yra 30 mm storio su „griovelio- liežuvėlio" jungtimi bei stiklo audinio danga. Apatinis sluoksnis yra OL-P.
Gaminio aprašymas
ISOVER OL-KA yra plokščiųjų stogų dviejų sluoksnių izoliacinis sprendimas: viršutinis sluoksnis OL-K yra 30 mm storio su „griovelio- liežuvėlio" jungtimi bei stiklo audinio danga. Apatinis sluoksnis yra OL-P. Apatinio sluoksnio storis priklauso nuo bendro visos konstrukcijos izoliacijos storio. ISOVER OL-KA gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER OL-KA atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.

Techninė specifikacija
Panaudojimas
ISOVER OL-KA plokščiųjų stogų izoliacinis sprendimas tinka plokštiesiems stogams, kurie ne nuolat apkrauti. Tokios apkrovos kaip, pavyzdžiui, techninio aptarnavimo darbų atlikimo metu ir pan., yra leistinos. Tačiau tuo atveju, kai ant stogo yra reguliariai naudojami vaikščiojimo takai, tai atitinkamos praėjimų vietos turi būti sustiprintos. Ši izoliacija gali būti klojama ant apkrovas laikančių konstrukcijų: betoninių plokščių, lengvo svorio betoninių plokščių ir profiliuotų plieninių lakštų, kurių nuolydis neviršija 1:40.

Montavimas
ISOVER OL-KA montavimas turi būti atliekamas sausose sąlygose. Paklokite tik tokį plotą, kuris tą pačią dieną gali būti uždengtas hidroizoliacine danga. Tvirtinimui naudojami mechaniniai elementai (elementų tipas priklauso nuo apkrovą laikančios konstrukcijos), 2 - 4 vnt./m². Užtikrinkite konstrukcijos sandarumą nuo vandens garų ir minimalią jos ventiliaciją. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr.

Gaminio pavadinimas

Plotis (mm)

Ilgis (mm)

Storis (mm)

97111

OL-K-30/UPOL

1180

1550

30

97110

OL-K-30/POL

1180

1550

30

97101

OL-K-30/UPO

1180

1550

30