Isover priešvėjinė izoliacija

ISOVER VKL

Pavadinimas
ISOVER VKL
Gamintojas
ISOVER
Kokybės sertifikatas
ISO 14001:1996; ISO 9001:1994;
Trumpas aprašymas
ISOVER VKL yra kieta stiklo vatos plokštė. Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata sienoms, luboms ir grindims. ISOVER VKL yra kieta stiklo vatos plokštė. ISOVER VKL gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER VKL atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.
Gaminio aprašymas
ISOVER VKL yra kieta stiklo vatos plokštė. ISOVER VKL gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER VKL atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.
Techninė specifikacija
Panaudojimas
Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata sienoms, luboms ir grindims. Labai gerai tinka mūro sienoms, karkasinėms konstrukcijoms bei papildomai išorinei izoliacijai. ISOVER VKL ypač gerai tinka pramoninių pastatų metalinių konstrukcijų šalčio tiltelių izoliacijai.

Montavimas
ISOVER VKL yra kietos stiklo vatos plokštės, kurias galima montuoti be jokio karkaso, naudojant specialius tvirtinimo elementus. Plokščių sujungimų sandarinimui negalima naudoti sandarinimo juostos. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr.

Gaminio pavadinimas

Plotis (mm)

Ilgis

Storis (mm)

28502

VKL-13

1200

2700

   13