Isover priešvėjinė izoliacija

ISOVER RKL

Pavadinimas
ISOVER RKL
Gamintojas
ISOVER
Kokybės sertifikatas
ISO 14001:1996; ISO 9001:1994;
Trumpas aprašymas
ISOVER RKL yra vėjo izoliacija, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu. Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata, taip pat vėjo izoliacija sienoms, luboms bei grindims. Labai gerai tinka mūro sienoms ir karkasinėms konstrukcijoms bei papildomai išorinei izoliacijai. Dėl esančios „griovelio-liežuvėlio" jungties nesusidaro šalčio tilteliai.
Gaminio aprašymas
ISOVER RKL yra pusiau kieta stiklo vatos plokštė, iš vienos pusės padengta stiklo audiniu. Ilgosiose plokštės kraštinėse „griovelio-liežuvėlio" jungtis. ISOVER RKL gaminama iš neorganinės medžiagos, yra chemiškai neutrali ir neturi jokių sukeliančių koroziją priedų. ISOVER RKL atspari puviniui, neturi kvapo ir joje nesiveisia parazitai.
Techninė specifikacija
Panaudojimas
Dažniausiai naudojama kaip vėjo izoliacija derinyje su minkšta vata ir vėjo izoliacija sienoms, luboms bei grindims. Labai gerai tinka mūro sienoms ir karkasinėms konstrukcijoms bei papildomai išorinei izoliacijai. Dėl esančios „griovelio-liežuvėlio" jungties nesusidaro šalčio tilteliai.

Montavimas
ISOVER RKL yra pusiau kietos stiklo vatos plokštės, kurias galima montuoti be jokio rėmo, naudojant specialius tvirtinimo elementus. Taip pat yra specialūs tvirtinimo elementai, skirti išorinės dangos pritvirtinimui per plokštes prie laikančios konstrukcijos (4 - 6 vnt. / m²) Plokščių sujungimų sandarinimui negalima naudoti sandarinimo juostos. Montuojama pagal projektuotojo nurodymus, siekiant užtikrinti konstrukcijai keliamus reikalavimus.

Techniniai duomenys:

Gaminio Nr.

Gaminio pavadinimas

Plotis (mm)

Ilgis

Storis (mm)

26760

RKL-30

1150

850

  30

26750

RKL-30

1200

1800

  30

26800

RKL-45

1200

3000

  45