AKCIJA: Sandarūs ir šilti namai su ISOVER VARIO

AKCIJA: Sandarūs ir šilti namai su ISOVER. VARIO

Pavadinimas
AKCIJA: Sandarūs ir šilti namai su ISOVER. VARIO
Gamintojas
UAB "Saint-Gobain
Kokybės sertifikatas
Trumpas aprašymas
Duokite atkirtį šilumos nuostoliams! Rinkitės ISOVER VARIO sistemą* namui sandarinti, šiltinti ir ISOVER jums atliks pirmąjį pastato sandarumo testą bei suteiks nemokamų konsultacijų!

Naujas video!!!

VIDEO: TV reklama
VIDEO: Pastato sandarumo matavimai.
VIDEO: ISOVER VARIO sistemos privalumai, montavimas.

 
Vario "YuoTube" (kolkas tik anglų kalba):

http://www.youtube.com/watch?v=vmjzWco2FoI


Informacinės brošiūros:

Atsisiųsti .PDF

(650 Kb)
ISOVER VARIO 2011
Isover Vario sistema pastato sandarumui

Techninė specifikacija
Akcijoje gali dalyvauti naujai statomi ar renovuojami gyvenamosios paskirties pastatai, kuriuose ne mažiau kaip 100m2 konstrukcijos ploto apšiltinama ir sandarinama su ISOVER VARIO sistema .

ISOVER VARIO sistemą sudaro:

*VARIO KM DUPLEX UV garo/oro izoliacinė plėvelė ir kiti sistemos komponentai (lipnios juostos VARIO KB 3 ir MultiTape SL , Lipni Mastika DS ir kita) padedantys užtikrinti vietisą, orui nelaidų vidinį apvalaklą . Daugiau apie sistemą:

http://www.isover.lt/brochures/default.asp?aid=173&val=1&brid=48

ir

http://www.isover-airtightness.com/

*ISOVER statybinė izoliacija-mineralinės vatos plokštės KL; dembliai KT, priešvėjinės stiklo vatos plokštė, pvz : RKL 31, užtikrinantys tinkamą atitvarinės konstrukcijos šiluminę varžą ir išorinio konstrukcijos apvalkalo sandarumą.

Daugiau apie ISOVER statybinės izoliacijos gaminius.
http://www.isover.lt/brochures/default.asp?aid=173&val=1&brid=47

Norintys dalyvauti akcijoje turi užpildyti registracijos formą ir ją atsiųsti adresu isover@isover.lt ,kilus klausimams kreipkitės telefonu: 8 5 263 86 82

ISOVER išnagrinės pateiktą informaciją ir raštiškai patvirtins apie Jūsų įtraukimą į akcijos dalyvių sąrašą.

Užregistruotiems ir patvirtintiems ISOVER projektams AKCIJA VYKSTA nuo 2011 m. rugsėjo 15 dienos iki 2012 metų gruodžio 1 dienos.

Daugiau apie pastato sandarumą ir sandarumo testą:

Statant ir projektuojant energiškai efektyvius pastatus ypač svarbu tinkamai izoliuoti atitvarines konstrukcijas, parinkti „šiltus" langus, sumontuoti kontroliuojamą ventiliacinę sistemą ir užtikrinti pastato sandarumą . Būtent sandarumas kartu su kitais kompleksiniais pastato sprendimais mažina išlaidas šildymui, pagerina šiluminį komfortą, užtikrina sveiką aplinką ir pastato ilgaamžiškumą.

Geriausias būdas nustatyti ar pastatas sandarus - atlikti pastato sandarumo testą, kitaip dar vadinamą slėgių skirtumo bandymu. Šio tyrimo metu pastate laikinai užsandarinamos ventiliacijos kanalų angos, uždaromi langai, patalpos durų angoje sumontuojama speciali konstrukcija su ventiliatoriumi - jis dirbtinai sukuria 50 paskalių slėgį tarp pastato vidaus ir išorės. Šis tyrimas parodo, kiek kartų per valandą pastato oro tūrio pasišalina pro nesandarumus. Pirmas sandarumo testas gali būti atliekamas kai sumontuotas orui/garui nelaidus vidinis apvalkalas , bet dar neįrengta galutinė apdaila , pvz- sienos ištinkuotos, sumontuotos rozetės, jungiklai bet neglaistytos ir nedažytos, įrengta garo/oro izoliacnė plėvelė bet neprisuktas apdailinis gipsas ir pan. Bandymo metu nustatomos orui laidžios pastato vidinio apvalkalo vietos ir pateikiamos rekomendacijos kaip jas ištaisyti. Daugiau apie pastato sandarumo testą :

Filmukas ISOVER VARIO Blower Door Test Movie

„ISOVER" atstovybė Lietuvoje- UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai" naudodami Saint-Gobain koncerno patirtį ir techninį potencialą, padeda ir konsultuoja užsakovus, statybininkus taikant pažangius sprendimus energiškai efektyviems/beveik nulinės energijos pastatams.

Daugiau informacijos telefonu: 8 5 263 86 82